طرح پیش خرید نهال شرکت پالیز آغاز شد

طرح پیش خرید نهال شرکت پالیز آغاز شد

طرح پیش خرید نهال شرکت پالیز آغاز شد، این یک فرصت استثنایی برای باغداران بوده و می‌توانند نهال مورد نیاز خود را در طرح پیش فروش نهال خریداری کرده و در نهالستان سیو کنند، با پیش خرید نهال هیچ مشکلی در فصل فروش نهال نخواهید داشت.

شرایط فروش نهال در شرکت پالیز نهال چگونه است؟

آیا می‌دانید، شرایط فروش نهال در شرکت پالیز نهال چگونه است؟ پیش فروش نهال در مراکز معتبر ممکن است متفاوت باشد، اما برخی از شرایط فروش نهال در شرکت پالیز نهال وجود دارد که باعث مستثنا شدن این نهالستان شده و محبوبیت بیشتری در بین باغداران دارد.

  • فروش نهال باکیفیت: نهال‌ها باید از کیفیت بالا برخوردار بوده و عاری از هر گونه بیماری یا آفتی باشند، این مرکز معتبر زمان فروش نهال ها، تضمین می‌کند که نهال‌ها عالی و سالم هستند.
  • انواع نهال‌ها: مراکز معتبر فروش نهال‌ها، معمولاً بازاریابی و فروش زیادی برای انواع مختلف نهال‌ها انجام می‌دهند، می‌توانید انواع نهال میوه سردسیری و گرمسیری را در این مراکز پیدا کنید.
  • نگهداری و اقرار به تضمین: مراکز معتبر پالیز نهال، نهال‌ها را به صورت حرفه‌ای نگهداری می‌کنند تا در حین حمل و نقل دچار آسیب نشده و  به خریداران خود ضمانت می‌دهد که در صورتی که نهال تا مدت زمان مشخصی  مانند دوسال بعد از خرید بیماری یا خرابی داشته باشد، می‌توانند آن را عوض کنند.

لیست قیمت نهال

لیست قیمت نهال در مرکز و نهاستان‌های معتبر به دلیل کیفیت بالا و خدمات اضافی ارائه شده بازهم اقتصادی بوده و مدیر مرکز تلاش می‌کنند قیمتی را ارائه دهند که رقابتی بوده و در رده قیمتی بازار مناسب باشد، مشاوره فنی:چ رایگان سییات اصلی این مراکز هست، مرکز پالیز نهال با سایت paliznahal.ir به مشتریان خود مشاوره های فنی در مورد نگهداری، کاشت و رشد نهال ها ارائه می‌دهد، این به مشتریان کمک می‌کند تا نهال‌های خود را به درستی انتخاب و جایگزینی کرده و بدون مشکلی رسیدگی و توسعه دهند.

در نهایت، مراکز معتبر فروش نهال بیشترین تلاش را برای ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان خود انجام می‌دهد، بهتر است در انتخاب مرکز به این موارد توجه داشته و نهال هایتان را از مرکزی خریداری کنید که تضمین کیفیت و کارایی را دارا باشد.

ارسال نهال به سراسر کشور

شرایط ارسال نهال به سراسر کشور و نقاط مختلف کشور چگونه است؟ به خاطر دسترس بودن سایت اینترنتی بزرگترین نهالستان شمال غربی کشور، اکثر کشاورزان از عکس و نقاط کشور مشتاق پیش فروش نهال از این مرکز هستند، بنابراین کارکنان این نهالستان برای ارسال نهال به نقاط دوردست، شرایط بسته بندی مناسب را رعایت می‌کند تا نهال‌ها در حالت تازه و سالم به مقصد برسند، در ادامه به برخی از اصول و شرایط بسته بندی نهال برای ارسال به نقاط دوردست پرداخته می‌شود:

عملکرد

هدف

انتخاب موقعیتی برای بسته‌ بندی

برای بسته بندی نهال‌ها، یک محل مناسب برای انجام این کار انتخاب می‌شود،این محل باید محیطی تمیز و دسترسی به امکانات انتقال و بسته‌بندی داشته باشد.

استفاده از بسته بندی محافظ

بسته بندی وکیوم مقاوم و با کیفیت برای بسته‌بندی نهال‌ها انتخاب شوند. این بسته بندی باید اندازه مناسبی برای جایگذاری نهال‌ها داشته و از مواد باکیفیت و مقاوم ساخته شوند.

استفاده از مواد نگهدارنده

برای جلوگیری از خشک شدن و آسیب رساندن به ریشه‌ها، نهال‌ها باید در مواد نگهدارنده (مانند خاک رطوبت‌دار و حاوی مواد آب‌دوست) قرار گیرند.

قرار دادن نهال‌ها در جایگاه مناسب

نهال‌ها باید به گونه‌ای در جعبه‌ها قرار داده شوند که ریشه‌هایشان محافظت شده و فشار زیادی بر آن‌ها وارد نشود، بسته بندی باید به گونه‌ای طراحی شوند که حفاظت و محافظت کافی برای نهال‌ها فراهم کنند و از خطراتی مانند ضربه، فشار و شکستن جلوگیری کنند.

علامت‌گذاری مناسب

بسته‌ها به درستی علامت‌گذاری می‌شوند و اطلاعات مهمی مانند نوع نهال، نام رسته و منبع آن، تاریخ بسته‌بندی و دستورالعمل‌های مربوط به نگهداری و بیماری‌ها را به طور واضح نشان می‌دهند.

انتقال سریع

نهال‌ها باید در کمترین زمان ممکن پس از بسته‌بندی به مقصد خود حرکت کنند، حفاظت از نهال‌ها در مقابل دما (سرما و گرما) و دیگر عوامل سختی زا در طی انتقال بسیار مهم است.

نحوه بسته‌بندی نهال برای ارسال به سراسر نقاط کشور

نحوه بسته‌بندی نهال برای ارسال به سراسر نقاط کشور مهم است چون در صورت بسته‌بندی غیر اصولی باعث صدمه به ریشه درخت و شوک می‌شود، در نهالستان جهاد کشاورزی تمام شرایط بسته بندی با رعایت دقیق پس از برداشت نهال اجرا شده و فرآیند بسته بندی باید بلافاصله و در دمای مناسب انجام شود تا نهال‌ها در حالت تازه‌ای به مقصد برسند، اشاره کردیم انتقال نهال‌ها باید با سرعت بیشتری انجام شود از این رو پیش فروش نهال به باغدار کمک می‌کند تا زمان بسته‌بندی و تحویل نهال به کمترین مدت زمان ممکنه برسد.

معتبرترین سایت در زمینه خرید انواع نهال میوه، گردو ، بادام، سیب، شلیل، انجیر، پسته سایت پالیز نهال به ادرس “paliznahal.ir” می باشد. Paliznahal.ir با در اختیاز داشتن کادر مجرب و حرفه ای و نهالستان های تخصصی جهت خرید انواع نهال میوه و گردو به مرجع اصلی خرید نهال تبدیل شده است.

علاوه بر آن می توانید با مراجعه به paliznahal و شرکت پالیز نهال از قیمت نهال مانند نهال به مطلع شده و خرید خود را نهایی کنید.

کلام آخر

کشاورزان برای پیش فروش نهال از مراکز معتبر و مورد تایید وزارت جهاد کشاورزی راه چندان دشوار و سختی را طی نمی‌کنند، آنها با مراجعه به سایت این نهالستان‌های گ به صورت رایگان با کارشناسان نهالستان در ارتباط بوده و سوالات تخصصی خود را خواهند پرسید، در سایت این مرکز قیمت نهال در سال ۱۴۰۲ نیز درج شده و باغداران تنها با دانلود کاتالوگ می‌توانند اطلاعات کافی در این زمینه به دست بیاورند.

تماس با پالیز نهال:

09144501007

09144501008

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *