آموزش گام به گام رنگ ابرو در خانه

تقویت ابروهای خود به یک روش به یک عنصر اصلی زیبایی و یک مرحله کلیدی در هر آرایشی تبدیل شده است. اما کشیدن آنها با مداد هر روز خیلی زود خسته می شود. بنابراین جای تعجب نیست که افراد بیشتر و بیشتری به راه حل های نیمه دائمی و دائمی روی می آورند.

طولانی ترین و کاربردی ترین راه حل قطعا میکروبلیدینگ اصفهان و فیبروز اصفهان است، اما جایگزین های زیادی وجود دارد که تعهد زیادی را به دنبال ندارد. یکی از آنها رنگ کردن ابرو است ، راهی برای تیره کردن ابروهای طبیعی و استفاده حداکثری از آنها. در اینجا نحوه انجام رنگ آمیزی ابرو در خانه آورده شده است.

رنگ ابرو چیست؟

رنگ ابرو افزایش ابرو است که با نوعی رنگ انجام می شود که ابروها را به سایه دلخواه رنگ می دهد. به ابروها می دهد. با تیره کردن همه موها – موهای بلند که برجسته‌تر هستند، اما همچنین موهای نازک بچه که معمولاً قابل مشاهده نیستند.

این یک درمان بسیار سریع است که می تواند بهبود چشمگیری داشته باشد. مخصوصاً افرادی با ابروهای روشن که نمی توانند با آرایش معمولی ظاهری واقعی داشته باشند و افرادی با ابروهای خاکستری دوست دارند.

چگونه می توانم رنگ ابرو را در خانه انجام دهم؟

می‌توانید با استفاده از کیت ابرو در خانه، رنگ کردن ابرو را انجام دهید.

توجه: سعی نکنید ابروهای خود را با رنگ موی معمولی رنگ کنید! این فرمول برای موهای ابرو مناسب نیست و می تواند به آنها آسیب برساند و باعث ریزش مو شود. فقط از رنگ های ساخته شده برای ابرو استفاده کنید و سعی کنید رنگ های باکیفیت پیدا کنید.

در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد رنگ ابرو در خانه آورده شده است:

مرحله 1 – یک کیت برای رنگ ابرو در خانه تهیه کنید

اولین قدم خرید یک کیت برای رنگ کردن ابرو است. تعداد زیادی از آنها در بازار وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید یک نمونه با کیفیت بالا و غیر سمی پیدا کنید که تمام لوازم مورد نیاز شما را فراهم کند، با سایه مورد نظر شما مطابقت دارد.

کیت شما باید شامل موارد زیر باشد:

  • رنگ: نوع رنگ ابرو موجود است: رنگ معمولی و حنا. حنا یک رنگ گیاهی است که موها را رنگ می‌کند، اما پوست زیر آن را نیز لکه‌دار می‌کند تا جلوه ابروهای پودری داشته باشد.رنگ معمولی نیز می تواند پوست را کمی لکه دار کند، اما در عرض چند روز از آن پاک می شود. حنا به مدت ۲+ هفته روی پوست می ماند.
  • یک راه حل فعال کننده
  • یک فنجان مخلوط کن
  • اپلیکاتور : معمولا یک چوب چوبی یا پلاستیکی یا یک قلم مو

2. دستورالعمل ها را بخوانید

ما در این مقاله یک راهنمای گام به گام به شما ارائه می دهیم، اما همیشه دستورالعمل های همراه محصول را نیز بخوانید. هر کیت و هر فرمول رنگ متفاوت است، بنابراین دستورالعمل ها ممکن است متفاوت باشد.

ما در سالن زیبایی فرشته کریمی انواع خدمات زیبایی و آموزش های آرایش دائمی مانند بهترین آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان و خط چشم دائم اصفهان برای شما همشهریان داریم.

3.یک پچ تست انجام دهید

هر زمان که یک رنگ ابروی جدید می‌خرید، قبل از اینکه قسمت قابل توجهی از صورت خود را با آن بپوشانید، باید یک پچ تست انجام دهید تا مطمئن شوید که به آن حساسیت ندارید، نمی‌خواهید در نهایت ابروهای قرمز و کثیف داشته باشید. ! مقدار کمی از رنگ را در چین آرنج خود بمالید و بگذارید حدود 48 ساعت روی آن بماند. در صورت عدم واکنش، می توانید درمان را ادامه دهید.

4. ابروهای خود را تمیز کنید

برای اینکه رنگ تمام موها را به طور یکنواخت رنگ کند، ابروهای شما باید از هرگونه سبوم، مواد آرایشی و باقیمانده محصول تمیز باشند. قبل از شروع رنگ آمیزی آنها را با آب میسلار تمیز کنید.

نکته اضافی: استفاده از رنگ ممکن است کثیف شود و از آنجایی که پوست را کمی لکه دار می کند، ممکن است ایده خوبی باشد که پوست اطراف ابروهای خود را با کرم محافظ بپوشانید. از لک شدن لکه هایی که نمی خواهید تیره شوند جلوگیری می کند.

5. رنگ را با فعال کننده مخلوط کنید

رنگ معمولاً به شکل پودر یا خمیر خشک‌کننده است، بنابراین باید با محلول فعال کننده مخلوط شود. مقدار مناسبی از هر دو محصول (میزان را در دفترچه راهنما بیابید) در فنجان مخلوط کنید. معمولاً نسبت 1:1 است.

6. رنگ را اعمال کنید

برس اپلیکاتور را به رنگ آغشته کنید و ابروهای خود را بپوشانید. مطمئن شوید که تمام نقاط را در یک لایه رنگ یکنواخت بپوشانید. از Q-tip برای حذف رنگ اضافی که از طرح ابروی مورد نظر شما خارج شده است استفاده کنید و شکل مورد نظر خود را ایجاد کنید – پوست شما کمی لکه دار می شود، بنابراین نمی خواهید آن را خیلی ضخیم تر از ناحیه ابرو کنید.

7.بگذارید چند دقیقه بماند

مدت زمانی که باید رنگ را روی آن بگذارید از یک فرمول به فرمول دیگر متفاوت است، اما معمولاً بیش از 10 دقیقه نیست. برخی از فرمول ها به سرعت 2 دقیقه کار می کنند. دستورالعمل ها را بخوانید تا بدانید چه زمانی باید رنگ را حذف کنید. ماندن آن برای مدت طولانی می تواند باعث آسیب مو و تحریک پوست شود.

8. منطقه را تمیز کنید

از یک پد پنبه ای مرطوب برای پاک کردن رنگ ابروهای خود استفاده کنید. مطمئن شوید که همه آن را حذف کنید. اگر احساس می‌کنید ابروهایتان روشن‌تر از آن چیزی است که باید باشد، یا رنگ آن در برخی از لکه‌ها دیده نمی‌شود، می‌توانید این کار را تکرار کنید.

تبریک می‌گوییم، شما اولین رنگ ابروی خود را در خانه با موفقیت انجام دادید!

ماندگاری رنگ ابرو در خانه چقدر است؟

رنگ ابرو حدود 4 هفته طول می کشد، بنابراین به اندازه چرخه رشد ابرو. هنگامی که بیشتر موهای رنگ شده می ریزند، ابروهای شما به رنگ طبیعی خود باز می گردند.

برخی از فرمول ها نتایج طولانی مدت نمی دهند. بعد از حدود 2 هفته محو می شوند.

چرا باید سعی کنم رنگ ابرو را در خانه انجام دهم؟

رنگ آمیزی ابروها یک بهبود ظریف عالی می دهد که برای چند هفته دوام می آورد، موهای خاکستری را می پوشاند، مقرون به صرفه، سریع و آسان است و از سفر به فناوری ابرو شما صرفه جویی می کند. با این حال، رنگ آمیزی حرفه ای احتمالاً نتایج واضح تری به همراه خواهد داشت، بنابراین اگر می خواهید هر چند وقت یک بار از ابروهای خود استفاده کنید، ارزش آن را دارد که پول نقد کنید.

اگر سعی کرده‌اید و از رنگ‌آمیزی ابروهای خود خوشتان می‌آید و می‌خواهید همان سبک را بهبود بخشد، اما نتایج دائمی‌تری داشته باشد، فیبروز ابرو را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *