روش های جدید ترک اعتیاد

آیا ترک اعتیاد بدون بازگشت امکان‌پذیر است؟ برای ترک کردن انواع مواد مخدر چه روش‌هایی وجود دارد؟ در جامعه امروزی سن اعتیاد پایین آمده است و از این رو بسیاری از خانواده‌ها یا خود اشخاص به دنبال پیدا کردن یک روش فوری بدون بازگشت برای ترک اعتیاد عزیزان‌شان هستند که در این مقاله شما عزیزان را با یکی از بهترین روش‌های درمانی اثرگذار در کلینیک راه احیا برای ترک هر نوع ماده مصرفی آشنا خواهیم نمود؛ همراه ما بمانید. آیا از وضعیت خود خسته شده‌اید؛ مقاله را تا پایان مطالعه فرمایید.

فراگیری اعتیاد

طبق پژوهش‌های انجام شده در سال جاری در حدود تقریبا ۵۳۰۰نفر به دلیل مصرف انواع مواد مخدر جان خود را از دست داده‌اند؛ زیرا به دلیل عدم فعال بودن گیرنده‌های درد در افراد مصرف کننده آن‌ها به هیچ عنوان دچار درد نمی‌کنند و از طرفی به دلیل سیستم ایمنی بسیار ضعیف به سرعت به انواع بیماری‌های مختلف نظیر مشکلات گوارشی، زخم معده و غیره مبتلا می‌گردند.

اگر شما نیز یک فرد مصرف کننده هستید و یا یکی از عزیزان شما مصرف کننده است و از مشکل اعتیاد آن عزیز رنج می‌برید؛ در این مقاله از سایت مستر احیا شما را با یک راه حل علمی و کاربردی برای ترک اعتیاد آشنا خواهیم نمود.

معرفی کلینیک راه احیا

از آنجایی که اعتیاد یک بیماری روحی و روانی است و روی روان و روح فرد و جسم همزمان تاثیر می‌گذارد؛ بنابراین روش درمانی برای آن مناسب است که فرد را به طور همزمان از از هرگونه وابستگی روحی نجات داده و جسم وی را از مواد پاک سازد تا بتوان گفت ترک اعتیاد به درستی انجام گرفته است.

در کلینیک راه احیا با کمک جدیدترین متد روز درمانی یعنی استفاده از دستگاه آر تی ام اس به سرعت روح و جسم فرد مصرف‌کننده تحت تاثیر قرار می‌گیرد و در نتیجه اعتیاد به هر نوع ماده‌ای بدون محدودیت با گذراندن جلسات درمان به کمک آر تی ام اس تحقق پیدا می‌کند.

اما به راستی چرا ترک اعتیاد سخت است؟

در واقع همان‌طور که اشاره نمودیم انواع مواد مخدر صنعتی، سنتی، الکل، گل و غیره به طور کامل روح و روان فرد مصرف کننده را درگیر می‌کنند که علت اصلی این امر عطش مصرف و سیستم پاداش مغز است که باعث می‌گردد با وجود تصمیم به ترک فرد مصرف‌کننده نتواند ترکی طولانی‌ مدت و دائم را تجربه نماید.

به عبارت دیگر مواد روی ذهن فرد تاثیر می‌گذارند و ذهن نیز جسم را درگیر می‌کند که البته گرچه ترک نمودن اعتیاد سخت است اما غیر ممکن نیست و تنها شما بایستی روشی مناسب را انتخاب نمایید که در ادامه شما عزیزان را با چند روش ترک اعتیاد آشنا خواهیم نمود. برای دریافت مشاوره در این زمینه می‌توانید به سایت مستر احیا مراجعه کنید.

بهترین روش برای کمک به فرد مصرف کننده چیست؟

اگر در جمع نزدیکان شما وجود داشته باشد کسی که دچار این بیماری خانمان سوز گشته باشد؛ شما می‌توانید به کمک راه حل‌های زیر به وی کمک کنید تا از شر این مسئله و بلای خانمان سوز نجات پیدا کند:

  • حمایت عاطفی و روحی خود را به وی ثابت کنید.
  • برخلاف عدم صداقت فرد مصرف کننده و دروغگویی‌های مکرر وی؛ کاملا با او در هر مسئله‌ای صادق باشید و اعتماد او را به خود جلب نمایید.
  • قطع به یقین شما راه بسیار سختی را در این مسیر در پی دارید که بایستی ضمن کنترل خود به طور مداوم با فرد بیمار برای ترک اعتیاد صحبت کنید و تعاملات کامل و موثری با او داشته باشید.

اگر احتیاج به راهنمایی دارید شما عزیزان می‌توانید از مشاورین سایت مستر احیا برای انتخاب روش درمانی مناسب برای ترک متناسب با نوع مواد مصرفی و گرفتن پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

معرفی چند روش ترک مواد مصرفی

ترک فوری یک روزه: یکی از جدیدترین راه حل‌ها برای ترک اعتیاد که بسیار در مورد آن از زبان این و آن می‌شنویم بایستی به ترک یک روزه و فوری اشاره کرد؛ اما آیا واقعا ترک در یک روز امکان‌پذیر است؟

به جرآت می‌توان گفت

خیر؛ زیرا یک روز زمان بسیار زیادی نیست و در کمپ‌های اعتیاد برای ترک از یک دوره حداقل ۲۱ روزه ترکیب سم‌زدایی کمک گرفته می‌شود که البته متناسب با میزان مصرف، نوع مواد و سایر فاکتور‌ها شاید فرد احتیاج به چند دوره داشته باشد که بنابراین پیشنهاد می‌کنیم گول این روش برای ترک مصرف فریبانه را نخورید.

ترک اعتیاد با اسپند: برخی افراد می‌گویند که یک راه عالی برای ترک؛ مصرف اسپند است که برای این کار بایستی روزانه در حدود ۲ تا ۱۰گرم شاخه، پودر، دانه و برگ اسپند را مصرف نمود که البته دانه اسپند نباید پودر شده باشد که پیشنهاد می‌کنیم هرگز این راه حل را امتحان نکنید؛ چرا که اسپند سمی است و مصرف بیش از حد آن به دلیل عدم فعال بودن سیستم‌های درد وحس در بدن فرد مصرف کننده باعث مرگ می‌گردد.

بنابراین بهترین روش درمان چیست؟

در دنیای امروزی رو ش‌های متعدد و مختلفی برای ترک اعتیاد وجود دارد که برای درمان به کمک آن‌ها بایستی دوره‌ای طولانی و دائمی از ترکیب سم زدایی و روان درمانی را گذراند که کاری بس حوصله سر بر و رنج آور است. یکی از بهترین روش‌های درمانی جدید برای ترک اعتیاد استفاده از دستگاه آر تی ام اس در کلینیک مستر احیاست که روی نواحی مختلف مغز بیمار تاثیر می‌گذارد و باعث کمک به کاهش و حذف وابستگی و درمان اعتیاد می‌گردد. این روش به دلیل عدم بستری شدن، غیر تهاجمی بودن و غیره بسیار مناسب افرادی است که به دنبال روش‌های تاثیرگذار بسیار فوری هستند.

کلینیک راه احیا چه کمکی می‌تواند به شما بکند؟

در کلینیک مستر احیا زیر نظر دکتر ابوالفضل احیایی شش دستگاه آر تی ام اس از بهترین نوع و با بالاترین قدرت وجود داردکه به کمک آنها می‌توان نسبت به ترک اعتیاد عزیزان‌تان اقدام نمود. این روش درمانی با حذف وابستگی‌های مغزی و تاثیر روی سیستم پاداش مغزی تاثیر گذار است و به عنوان بهترین روش درمانی سریع شناخته شده است که منجر به ترک اعتیاد آسان و دائمی می‌گردد و نتایج آن از همان جلسه اول خود را نشان می‌دهند. برای حضور در این جلسات درمانی با مشاورین ما درتماس باشید.

د ر پایان از تمامی شما عزیزان که تا پایان این مقاله تخصصی راجع به ترک اعتیاد همراه ما بودید؛ کمال تشکر را داریم و امیدورایم شما دوست عزیز با کمک مجموعه ما بتوانید با دیگر زندگی جدید،عالی و کاملا سالمی را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *