جوانسازی صورت با تزریق ژل و بوتاکس زیر نظر متخصص در کلینیک زیبایی جلفا

جوانسازی صورت با تزریق ژل و بوتاکس زیر نظر متخصص در کلینیک زیبایی جلفا

می توان گفت یکی از اصلی ترین مواردی که باعث می شود افراد زیبا دیده شوند این است که پوستی زیبا داشته باشند. تنها افرادی می‌ توانند چنین پوستی را داشته باشند. که مراقبت های لازم از پوست را بشناسند و آنها را رعایت کنند.

اما امروزه علاوه بر زیبا سازی پوست افراد برای دستیابی به ظاهری زیبا از روش های درمانی دیگری مانند: بوتاکس و تزریق ژل صورت نیز استفاده می کنند. اما همه این موارد بیان شده زمانی می‌ توانند به زیبایی ما کمک کنند که توسط یک پزشک متخصص و در یک کلینیک معتبر انجام شوند.

چون دستیابی به نتیجه بهتر تنها زمانی اتفاق می افتد که پزشک ما مهارت بالایی داشته باشد و با استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته در یک مجتمع پزشکی بسیار خوب مانند مجتمع پزشکی جلفا چنین کارهایی را برای ما انجام دهد. بنابراین اگر قصد انجام اینگونه از کارها را دارید بهتر است ابتدا یک پزشک ماهر که در یک مجتمع پزشکی خوب کار می کند را پیدا کنید.

بسیاری از افراد هنگامی که می خواهند به یک کلینیک زیبایی مراجعه می کنند. این سوال را می‌ پرسند که در اینگونه از مکان ها چه خدماتی به ما ارائه می دهند. اگر شما نیز دوست دارید با چنین خدماتی بیشتر آشنا شوید. ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید. چون ما در اینجا بعضی از مهمترین خدماتی که در کلینیک زیبایی جلفا ارائه می شوند را به شما معرفی کرده ایم.

تزریق ژل

یکی از بهترین روش هایی که باعث جوانسازی افراد می شود تزریق ژل صورت می باشد. چون ژل می تواند با حجم دهی به قسمت های مختلف بدن چین و چروک های آن را از بین ببرد. این روش از زیبا سازی ضرر زیادی به همراه ندارد و افرادی که از آن استفاده می کنند با مشکل مواجه نمی شوند.

تزریق ژل انواع مختلفی دارد که در این مجتمع زیبایی جلفا بعضی از آنها مانند: تزریق ژل گونه، تزریق ژل لب، تزریق ژل زیر چشم، تزریق ژل خط خنده، تزریق ژل خط اخم، تزریق فیلر به بینی و زاویه سازی صورت با ژل انجام می‌ شود. بنابراین اگر قصد دارید هر کدام از این کارها را انجام دهید می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید. چون پزشکان آن از بهترین ژل ها با ماندگاری بالا استفاده می کنند.

مزایای تزریق ژل صورت

خوش فرم سازی صورت

افراد هنگامی که به بعضی از قسمت های صورت خود ژل تزریق می‌ کنند. می‌ توانند یک صورت زیبا و خوش فرم داشته باشند.

جوانسازی صورت

یکی از مهم ترین مزیت هایی که باعث می شود افراد تزریق ژل را انتخاب کنند. این است که اینگونه از تزریقات می‌ توانند به خوبی تا حد زیادی به جوانسازی پوست و چهره کمک کنند‌. چون ژل با حجم دهی باعث می شود تمام چین و چروک های پوست از بین بروند.

از بین بردن نواقص صورت

تزریق ژل می تواند باعث شود بیشتر عیوب صورت از بین بروند و همین امر موجب شده است از آن برای اهداف مختلفی استفاده شود.

قیمت تزریق ژل

اگر دوست دارید از قیمت تزریق ژل در این کلینیک زیبایی آگاهی پیدا  کنید. بهتر است بدانید تعیین قیمت این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد که ما بعضی از آنها را برایتان در اینجا بیان کرده ایم.

ناحیه تزریق: ناحیه ای که ژل به آن تزریق می شود یکی از مواردی می باشد که در تعیین قیمت بسیار موثر است.

نوع ژل تزریقی: برند های مختلفی از ژل در بازار موجود است که هر برند دارای قیمت و ماندگاری خاصی است. به همین خاطر نوع ژلی که برای شما تزریق می‌ شود. اگر با کیفیت باشد باعث می شود مجبور به پرداخت قیمت بیشتری شوید.

میزان ژل تزریقی: هر چقدر میزان ژل تزریقی شما بیشتر باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که از یک پرتو متمرکز نور لیزر برای از بین بردن موهای زائد ناخواسته استفاده می کند. هنگامی که افراد اقدام به لیزر می کنند. نوعی نور از دستگاه ساطح می شود. که به طور مستقیم بر روی رنگ دانه های ریشه مو تاثیر می‌ گذارد.

انرژی نور به گرما تبدیل می شود و به وزیکول های لوله ای داخل پوست یا فولیکول های مو که مسئول تولید مو هستند آسیب می رساند. این آسیب از رشد مو جلوگیری کرده یا آن را به تاخیر می اندازد.

به همین خاطر لیزر مو موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد می باشد. این کار زمانی می‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد. که توسط بهترین دستگاه های لیزر انجام شود. به همین خاطر انتخاب کلینیک زیبایی جلفا بهترین تصمیم می باشد. چون این کلینیک پیشرفته ترین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا و متخصص ترین پرسنل را در اختیار دارد و این کار را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می دهد.

مهم ترین مزیت های لیزر موهای زائد

شفاف شدن پوست

هنگامی که افراد پوست خود را لیزر می کنند. چون تمام موهای آن از بین می‌ رود پوستی شفاف و روشن خواهند داشت‌. چون نیاز نیست از ژیلت برای انجام این کار استفاده کنند.

کاهش تحریک پوست

هر گاه افراد زود به زود برای از بین بردن موهای زائد خود از ژیلت استفاده کنند. پوست آنها ممکن است تحریم شود و یک سری از مشکلات برای آنان به وجود آید. لیزر اینگونه از موها چنین مشکلاتی را به طور کامل برطرف می‌کند.

از بین بردن موهای زائد بدن برای مدت زمان طولانی

بسیاری از افراد از شیو کردن مداوم بدن خود خسته می‌شوند و به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف کنند. برای اینگونه از افراد بهترین انتخاب لیزر موهای زائد می باشد. چون این کار باعث می‌ شود ریشه اینگونه از موها ضعیف شود و بعد از مدتی برای همیشه از بین بروند.

قیمت لیزر موهای زائد بدن

شاید خیلی از شما فکر کنید که قیمت لیزر موهای زائد بدن در این کلینیک بسیار زیاد است اما بهتر است بدانید تعیین قیمت این کار نیز به موارد زیادی بستگی دارد که بهتر است با بعضی از آنها آشنا شوید.

ناحیه لیزر

هر چقدر ناحیه ای که قصد لیزر آن را دارید از حساسیت بیشتری برخوردار باشد و سطح آن بیشتر باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

دستگاه لیزر

معمولا لیزری که با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود دارای کیفیت بیشتری است و قیمت آن بالاتر می باشد.

تراکم مو

بدن بعضی از افراد به گونه ای است که تراکم موی آنها بسیار زیاد می باشد. برای لیزر بدن اینگونه از افراد باید وقت بیشتری صرف شود. به همین خاطر قیمت بالاتری نیز از آنها دریافت می شود.‌

تزریق بوتاکس

یکی دیگر از دارو های تزریقی که بعد از وارد شدن به عضلاتی که در زیر پوست قرار دارند باعث می شود چین و چروک های پوست به طور کلی از بین بروند بوتاکس می باشد.

در واقع بوتاکس نوعی سم می باشد که دوز آن به شدت پایین است و می تواند با فلج کردن عضلات صورت چین و چروک های آن  را از بین ببرد. بسیاری از افراد فکر می‌ کنند چون بوتاکس نوعی سم است می تواند باعث آسیب به بدن شود و ضرر زیادی دارد.

بهتر است بدانید به هیچ وجه چنین چیزی درست نمی باشد. چون بوتاکس توسط سازمان جهانی بهداشت تایید شده است و ضرر زیادی برای بدن ندارد. با استفاده از این ماده می توان چین و چروک های قسمت های زیادی از بدن را از بین برد. به همین خاطر در کلینیک زیبایی جلفا تزریق بوتاکس به انواع قسمت ها مانند: بوتاکس پیشانی، بوتاکس ابرو، بوتاکس زیر چشم و بوتاکس چشم گربه ای انجام می شود.

مهمترین مزایای استفاده از بوتاکس

کاهش تعریق بدن

افراد زیادی هستند که از تزریق زیاد بدن خود ناراحت می باشند. اینگونه از افراد به دنبال راهی هستند تا با استفاده از آن بتوانند برای همیشه این مشکل را بر طرف کنند. متخصصان برای این کار بهترین راه را تزریق بوتاکس به زیر بغل می دانند. چون با استفاده از این کار می توان فعالیت غدد تولید عرق را کاهش داد.

چاقی صورت

چاقی صورت یکی از مهم ترین معیار های زیبایی می باشد. چون زمانی که افراد دارای صورت چاقی هستند تمام اجزای صورت آنها زیباتر دیده می شوند. به همین خاطر بسیاری از افرادی که دارای صورت های لاغر هستند به دنبال راهی می باشند تا صورت خود را پرتر نشان دهند‌. بهتر است بدانید چون بوتاکس می تواند تمام گودی های صورت را از بین ببرد به پرتر دیده شدن صورت کمک زیادی می‌کند.

درمان افتادگی ابرو

افرادی که ابرو های آنان دچار افتادگی می شوند‌ درصد زیادی از زیبایی خود را از دست می دهند. اینگونه از افراد اگر می‌ خواهند به حالت اولیه خود بازگردند. بهتر است اقدام به تزریق بوتاکس کنند. چون تزریق بوتاکس کمک زیادی به درمان افتادگی ابرو می کند.

کاهش درد های میگرنی

میگرن یکی از بیماری هایی می باشد که گاهی اوقات باعث می شود حداقل برای یک روز افراد نتوانند کارهای روزانه خود را انجام دهند. چون این بیماری دارای درد زیادی می باشد. یکی از راه هایی که کمک می کند درد های میگرنی تا حد زیادی کاهش پیدا کنند تزریق بوتاکس می‌ باشد.

قیمت تزریق بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس در مجتمع پزشکی جلفا به هیچ وجه زیاد نمی باشد و براساس معیار های مختلفی تعیین می شود که بهتر است با آنها آشنا شوید.

ناحیه بوتاکس

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم بوتاکس به قسمت های مختلفی از صورت تزریق می شود. معمولا قیمت هر قسمت با قسمت دیگر متفاوت می باشد. به همین خاطر همیشه ناحیه تزریق بوتاکس تاثیر زیادی بر قیمت نهایی آن دارد.

نوع بوتاکس تزریقی

داروی بوتاکس نیز دارای انواع مختلفی است. هر برند از این دارو دارای ویژگی های خاصی می باشد. به همین خاطر نوع بوتاکسی که برای شما تزریق می‌ شود. بر قیمت این کار تاثیر گذار است.

عمق چروک ها

هر چقدر چروک های صورت شما عمیق تر باشند. برای از بین بردن آنها نیاز به تزریق بوتاکس بیشتری است. بنابراین عمق چروک نیز بر قیمت نهایی این تزریق تاثیر گذار است.

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست یکی از روش های محافظت از پوست می باشد که در بین آقایان و بانوان طرفداران زیادی دارد. این روش امروزه دارای محبوبیت زیادی می باشد.

برای افرادی که دوست دارند پوستی زیبا داشته باشند بهتر است بدانند پاکسازی پوست کمک زیادی به لطافت پوست می کند‌ در واقع می توان گفت این روش سالم ترین و کم ضرر ترین روش زیبا سازی می باشد.

پاکسازی کمک زیادی به زدودن آلودگی ها از روی پوست می کند. همچنین این روش باعث می شود تمام سلول های مرده از روی پوست برداشته شوند و خونرسانی و آبرسانی به آن بهبود یابد. بنابراین اگر به دنبال راهی می باشید تا پوستی شاداب و سالم داشته باشید از پاکسازی صورت خود غافل نشوید.

قیمت پاکسازی پوست

انجام پاکسازی پوست قیمت زیادی ندارد. اما اگر بخواهید این کار را در کلینیک زیبایی جلفا انجام دهید. برای قیمت گذاری نهایی این کار معیار های مختلفی مد نظر می‌ باشد. که از جمله مهمترین آنها می توان به نوع پوست، میزان آلودگی پوست و وجود آکنه و جوش بر روی آن اشاره کرد.

در واقع هر چقدر میزان آلودگی های روی پوست شما بیشتر باشد باید برای پاکسازی آن وقت بیشتری صرف می شود. همین امر موجب می شود شما مجبور شوید هزینه بیشتری پرداخت کنید. بنابراین توصیه می‌ شود هر چند وقت یکبار بار اقدام به انجام این کار کنید تا میزان آلودگی های انباشته شده بر روی پوست شما زیاد نشوند.

خدمات زیبایی اگر در کلینیک معتبر و نزد پزشک متبحر و کاربلد انجام شود، کمترین میزان عوارض و بیشترین بازدهی را به همراه خواهد داشت. ما نیز در این مقاله سعی کردیم هر آن چه باید در رابطه با تزریق ژل،تزریق بوتاکس و لیزر موهای زائد بدانید را پوشش دهیم. اگر به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز داشتید می توانید از سایت مجتمع پزشکی جلفا (https://jolfaclinic.com) کمک بگیرید یا با شماره  09121760116 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *