جدیدترین هزینه جراحی لابیاپلاستی

جدیدترین هزینه جراحی لابیاپلاستی

​تعریف عمل لابیاپلاستی :  لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی واژن است که سبب کاهش حجم لابیاها میشود و همچنین باعث کاهش سایز لابیاها در واژن میشود همچنین باعتث متقارن کردن شکل واژن میشود . در خصوص علل بزرگی لابیا باید ذکر کنم که 4 مورد یکی ژنتیک . فعالیت جنسی . زایمان های متعدد یا پیری جز علل اصلی بزرگی لابیا هستند که به خاطر این لابیا بزرگ هستند . سوالات مختلفی هست که در باره تکنیک های مختلف لابیاپلاستی چی هست . این عمل جراحی علاوه بر کوچک کردن لابیا مینور ما به اهداف دیگری هم دست پیدا میکنیم . یکی اینکه این عمل لابیاپلاستی یک عمل جراحی بزرگ محصوب نمیشود . که احتیاج به اتاق عمل و یا بیهوشی داشته باشد . پرده بکارت دست خورده نمیشود و ورودی واژن تغییر شکل پیدا نمیکنه . رنگ واژن یک نواخت میشود .لابیاپلاستی به علت این مسائل تعدادش چشمگیر و رو به افزایش در سراسر دنیاست .

 

دلایل انجام لابیاپلاستی (  را میتوان تقارن بین لابیاهای بیرونی دانست ، بهبود رابطه جنسی ، کاهش درد و فعالیت های جنسی همچنین لابیاپلاستی سبب جوان سازی واژن میشود . و بیماری های نظیر خشکی واژن را برطرف میکند . کاندید مناسب : افرادی که دارای واژن شل و کشادی هستند . افزایش سن داشته باشند .کسانی که بر اثر زایمان طبیعی واژن نامنظمی داشته باشند . کسانی که دارای کاهش وزن شدید هستند . کسانی که از عدم تقارن و افتادگی واژن رنج میبرند .

یکی از مهمترین مواردی که افراد پیگیر هستند این است که ایا این عمل برای افراد باکره هم قابل انجام است . باید گفت بله چون این جراحی بر قسمت بیرونی تماس دارد و با پرده بکارت که در ناحیه داخل هست هیچ کاری ندارد .

امادگی قبل از عمل لابیاپلاستی : انتخاب متخصص زنان که باید دقت مناسب را داشته باشیم باید توجه داشته باشیم که قبل از عمل لابیا باید با اب و صابود کاملا تمیز باشد . التهاب و تورم بعد از عمل لابیاپلاستی است . و حتی احتمال خونریزی کردن هم طبیعی است که بعد از مدت زمانی برطرف میشود .

نکته مهم در این پروسه آن است که هیچ دوره ریکاوری ندارد . این تکنیک می تواند روی پوست صورت یا کل بدن انجام شود و همچنین می تواند برای تغییر رنگ پوست و روشن سازی آن موثر میباشد .

یکی از مهمترین عواملی که سبب میشود افراد به کلینیک زیبایی لابیاپلاستی مراجعه کنند را میتوان هزینه جراحی  لابیاپلاستی دانست . هزینه لابیاپلاستی نقش مهمی در انجام عمل لابیاپلاستی دارد .
اما دقیقا هزینه های این عمل چگونه است هزینه های لابیاپلاستی به چند عامل بستگی دارد که میتوان به مهمترین ان به شرح زیر اشاره کرد . تخصص و تجربه دکتر ،تجربه دکتر لابیاپلاستی خیلی مهم است چون میداند که لابیاپلاستی یک عمل حساسی است . درسته که عمل سرپایی هست ولی حساس است . و اگر دکتر زنان تجربه کافی نداشته باشد زندگی مریض به شدت دچار مشکل میشود . برخی از دکترها هستن هزینه گزافی میگیرند که میتوان به بالای 20 میلیون تومان اشاره کرد. اما چرا این هزینه لابیاپلاستی اینقدر بالاست ؟؟ البته بعضی دکترها هم هستند که هزینه 3 الی 4 میلیون تومان میگیرند .
اما دقیقا چرا هزینه لابیاپلاستی اینقدر فرق دارد ؟ و مریض باید کجا مراجعه کند ؟ و به چه جراح و دکتری باید اعتماد کند ؟؟ شاید نکته اینجاست که کسی که لابیاپلاستی میخواهد انجام دهد یک سری موارد را باید رعایت کند اول اینکه تخصص داشته باشد جراح زنانی که میخواد برود . و رزومه دکتر زنان لابیاپلاستی را از مراجع مختلف از جمله سایت های اینترنتی و سایت های پزشکی زنان دراورد . دوم اینکه ایا لابیاپلاستی در مطب انجام شود یا در بیمارستان ؟ اگر در بیمارستان انجام شود که هزینه ان 2 الی 3 میلیون تومان کمتر است .
سوم اینکه بجز لابیاپلاستی چه چیز دیگری لازم است ؟؟ ممکن است سفید کردن واژ بخواهد و یا لیفت واژن نیاز داشته باشد . یا عمل تنگی واژن بخواهد و یا بخواهد با لیزر واژینال انجام دهد . همه این موارد فوق در هزینه عمل لابیاپلاستی دخیل است .
ممکن است باعث تخفیف در عمل لابیاپلاستی شود . این تخفیف سبب میشود مراجعه افراد به مراکز لابیاپلاستی بیشتر شود . و البته کیفیت عمل نیز کاهش یابد . برخی از کلینیک های عمل لابیاپلاستی پکیج های ویژه ارائه میدهند مثل : لابیاپلاستی + سفیدی واژن با هزینه 5 میلیون . پکیج دوم  عمل لابیاپلاستی با   6 میلیون تومان . پکیج سوم : عمل لابیا + تنگی واژن + سفیدی واژن 8 میلیون تومان . این موارد به سلیقه افراد بستگی دارد . برخی مریض ها دوست دارند از این خدمات استفاده کنند . به طور معمول هزینه عمل لابیاپلاستی 3 الی 4 میلیون است .ولی کلینیک های شمال تهران بنا به شرایط محیطی کلینیک بیشتر میگیرند.

هدف لابیاپلاستی

در حقیقت مهمترین هدف لابیاپلاستی آن است که از نظر اناتومی و شکل ظاهری دستگاه تناسلی زیباتر شده و از عفونت های مکرر واژینال جلوگیری کرد و هنگام فعالیت فیزیکی و ورزش وضعیت بیمار بهتر باشد .

در حقیقت هرگز دو خانم از نظر اناتومی ، فیزیکی مشابه یکدیگر نمیباشند . و تکنیک مورد استفاده بسته به وضعیت خانم متفاوت است .

ممکن است در بین دو نفر که وضعیت زندگی متفاوت ولی ظاهر مشابه یکدیگر داشته باشند در هر کدام از این  متدها  ، trim  یا curvilinear  یا wedge مناسب تر باشد .

به طور خلاصه باید گفت که لابیاپلاستی و عمل زیبایی لابیا یک نوع جراحی زیبایی و پلاستیک است . که باید بهترین حالت جهت بیمار انتخاب شود . که بتواند بهترین حالت را با اناتومی خود داشته باشد .

نکته بسیار مهم ان است که پوشش کلیتوریس در برخی خانم ها بسیار بزرگ و نیاز کوچک تر کردن دارد و در برخی نیاز به دستکاری پوشش کلیتوریس نمی باشد .

شما می توانید عکس های قبل و بعد پوشش کلیتوریس را مشاهده کرده و بعد از جستجو و تحقیق لازم با مریض های دیگر تصمیم به انجام جراحی بگیرید .

 

در مورد جراحی زیبایی واژن چه می دانید ؟؟

تحقیقات نشان میدهد که تمایل خانمها به انجام جراحی زیبایی دستگاه تناسلی در امریکا و سراسر دنیا افزایش پیدا کرده است .

خانمها بعد از انجام جوان سازی واژن و لابیاپلاستی و از نظر فیزیکی و هیجانی احساس بهتری دارند .

به این دلیل که خانمها معمولا در مورد مشکلات دستگاه تناسلی و جنسی خود حتی با دوستان نزدیک هم صحبت نمی کنند  . خیلی از سوالات پاسخ داده نشده در ذهن آنها در این مورد وجود دارد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *