موارد مصرف و عوارض قرص ویزارسین

vizarsin 100 طریقه مصرف قرص ویزارسین 50

موارد مصرف و عوارض ویزارسین : قطعا همه ی ما می دانیم یکی از مواردی که بر روابط بین زوجین تاثیر فراوانی را داشته است، رابطه جنسی می باشد. وقتی زوجین این توانایی را نداشته باشند که رابطه ی با کیفیتی را برای خودشان ایجاد کنند مسبب ایجاد دلسری برای هر دو یا یک طرف می شوند و به دنبال آن دیگر زندگی شان آن هیجان و شوق اولیه و کافی را نخواهد داشت.

قرص ویزارسین برای مصرف چی هست : زوجین اگر حس می کنند که رابطه ی خوبی با همسرشان ندارند می توانند به پزشک مراجعه کنند تا به صورت ریشه ی این موضوع بررسی شود و پزشک مشکل شان را برطرف کند. البته بسیاری از افراد همیشه فریب تبلیغاتی را می خورند که در شبکه های ماهواره ی پخش می شود و داروهای را استفاده می کنند که علاوه بر نداشتن سود بلکه عوارض جدی برایشان به دنبال خواهد داشت.

قرص ویزارسین (Vizarsin)

همانطور که اشاره کرده ایم بسیاری از افراد برای اینکه مشکل  رابطه جنسی خود و همسرشان را برطرف کنند از داروهای استفاده می کنند که در شبکه های ماهواره ی تبلیغ می شود ولی در نظر داشته باشید که قطعا یک داروی خاص این توانایی را ندارد که همه ی مشکلات جنسی افراد را برطرف نماید و تنها توجه به این تبلیغات می تواند وقت شما را هدر بدهد و همچنین پولتان را به نوعی بیهوده خرج کرده باشید.

یکی از داروهای موثری که پزشکان در این زمینه برای بیمار تجویز می کنند، قرص ویزارسین (Vizarsin) می باشد که از جمله داروهای درمان کننده ناتوانی جنسی می باشد و سیلدنافیل  به عنوان ماده ی موثر آن می باشد. این دارو مشکل نعوظ را برطرف میکند به این صورت که عروق خونی را در آلت تناسلی گشاد کرده و سبب افزایش جریان خون می گردد. البته در نظر داشته باشید که عوارضی را نیز در پی می تواند داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره شده است. {به صورت کلی می توان گفت از این دارو برای درمان اختلال نعوظ استفاده می گردد}

عوارض قرص ویزارسین

عوارض مصرف زیاد قرص ویزارسین  و قرص ویزارسین چه عوارضی دارد ؟ همانند سایر داروها ،مصرف ویزارسین می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد:

  • – سردرد
  • – سرگیجه
  • – درد قفسه سینه
  • – اختلال در بینایی که می تواند شامل مواردی چون دیدن سایه‌های رنگی، حساسیت به نور، تاری دید یا کاهش دقت دید باشد.
  • – گرگرفتگی صورت
  • –  سوء هاضمه
  • – گرفتگی بینی

نکته) این دارو با داروهای قلبی و داروهای کنترل‌کننده فشار خون تداخل داشته است. 

این دارو به صورت قرص ویزارسین 100 و قرص ویزارسین 50 میلی گرمی در دسترس می باشد و فقط در صورتی برای شما موثر است که از لحاظ جنسی برانگیخته شده باشید و می تواند کمک زیادی به ایجاد نعوظ برای شما کند و اثربخشی آن یک ساعت پس از مصرف شروع می گردد.

چگونگی مصرف دارو قرص تاخیری ویزارسین

موارد مصرف و عوارض ویزارسین : در خصوص مصرف ویزارسین حتما باید با پزشک مشورت کنید و میزان دقیق دوز دارو را پزشک باید تعیین کند ولی معمولا 1قرص 25 یا 50 میلی گرمی را سی دقیقه تا یک ساعت پیش از نزدیکی مصرف می نمایند.

نکات مهم در خصوص مصرف داروی ویزارسین

1)در صورتی که در نعوظ اختلالی نداشته اید، باید ویزارسین را مصرف نکنید 2)برای افراد زیر 18 سال نباید این دارو مصرف گردد 3)در صورتی که دارای مشکل قلبی،کبدی هستید نباید از ویزارسین استفاده کنید 4)افرادی که سابقه سکته قلبی یا مغزی داشته اند نباید از این دارو استفاده نمایند 5)به صورت همزمان نباید از ویزارسین به همراه دیگر داروهای درمان ناتوانی جنسی استفاده کرد 6)ویزارسین نباید برای خانم ها مورد استفاده قرار بگیرد.

موارد مصرف و عوارض ویزارسین :هیچ وقت نباید میزان مصرف دارو را زیادتر از تجویز پزشک مصرف کرد زیرا می تواند سبب افزایش میزان اثرات جانبی دارو شود.