Item image

دکتر پریسا خسروشاهی | فیزیوتراپ

اطلاعات تماس ایام هفتهساعات کار
آدرستهران، قیطریه ، خیابان برادران سلیمانی(حکمت) ، بین بلوار اندرزگو و چهارراه اسدی، شماره133 ، طبقه اول ، واحد 1شنبه15 الی 19
تلفن22247680 - 021یکشنبه15 الی 19
پست الکترونیکیدوشنبه15 الی 19
وب سایت سه شنبه 15 الی 19
چهارشنبه15 الی 19
پنجشنبه
جمعه

دکتر پریسا خسروشاهی فیزیوتراپیست می باشند.

فیزیوتراپی نوتوان (دکتر پریسا خسروشاهی) مجهز به جدیدترین دستگاههای فیزیوتراپی ، لیزرتراپی ، وسایل کشش و تمرین درمانی و دستگاه ایرتراپی جهت کاهش ورم و درد در اندامها و دردهای اسکلتی و عضلانی و درمان دردهای سیاتیک و اختلالات حسی و حرکتی که در این مراکز ارائه می شود.

نکاتی در مورد علم فیزیوتراپی :

فیزیوتراپیست در این رشته به عنوان درمانگر شناخته می‌شود که به نوعی یک پراکتیشینر نیز می‌باشد. با توجه به این که فیزیوتراپی درمان فیزیولوژیک و جسمانی بیماریها است آناتومی و حرکت شناسی و فیزیولوژی حرکت از اهمیت بیشتری برخوردار است.

درمان در فیزیوتراپی به طور کلی به سه گروه اصلی تقسیم می‌شود:  ۱- تمرین درمانی: فیزیوتراپیست به وسیله تجویز؛ انجام و آموزش ورزشهای درمانی خاص؛ ماساژ؛ ورزش در آب ،  اقدام به درمان بیمار یا افزایش سطح سلامت می‌کند.  ۲- الکتروتراپی:درمان به وسیله دستگاههای ویژه انجام می‌شود این دستگاهها معمولاً امواج خاصی را که همگی توسط دستگاه به شکل خاصی تولیدشده و تغییر می‌یابند.  ۳- مهارتهای درمان با دست

مهمترین حوزه های فعالیت فیزیوتراپی در پزشکی شامل درمان موارد زیر است: ۱-بیماری های دستگاه حرکتی . ۲-بیماری های دستگاه قلبی و تنفسی. ۳-بیماری های دستگاه اعصاب محیطی و مرکزی. ۴-بیماری های پوستی و سوختگی ها. ۵-درد و کنترل درد. ۶-بیماری های شغلی.